O nas

Hurtownia odzieży używanej Anglo specjalizuje się w sprowadzaniu z zagranicy markowych ubrań dobrej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z Holandii, Anglii i Włoch.

Działamy w branży od lat, dzięki czemu nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów z zagranicznymi sortowniami, które dzisiaj oferują nam markową tanią odzież w najlepszym gatunku. Sprowadzamy zarówno ubrania używane, jak i nowe (z metkami papierowymi).

Dla wygody naszych klientów sortujemy sprowadzany towar według kilku kryteriów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać pakiety dla siebie. Wśród nich znajduje się m.in. markowa odzież używana damska, męska i dziecięca, a także sort według asortymentu (np. tylko dżinsy lub tylko koszule).

Wszystkie oferowane przez nas rzeczy są sprawdzane pod kątem jakości i przydatności do dalszej sprzedaży.

By ułatwić Państwu zamawianie i oglądanie towaru, uruchomiliśmy trzy oddziały – hurtownię taniej odzieży w Warszawie, w Katowicach oraz w Jonkowie k/Olsztyna, gdzie można obejrzeć zawartość pakietów przed zakupem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Działalność

Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż odzieży używanej i nowej (outlet) na terenie całego kraju. Odzież używana sprowadzana jest m. in. z Anglii, Holandii i Włoch. Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza pozwoliły nam na przygotowanie dla Państwa doskonałej oferty, pozwalającej osiągnąć sukces w branży.

Najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem naszej hurtowni jest atrakcyjna cena połączona z wysoką jakością.

Duża oferta różnego asortymentu dodatkowo powiększona o odzież nową (outlet) takich firm jak: Zara, H&M, Vila, Vero Moda i in. pozwoli Państwu zaopatrzyć się kompleksowo w naszej hurtowni.