first second third fourth fifth

Galeria + Opis

H&M gat. I

H&M – Szwedzka firma odzieżowa, z siedzibą w Sztokholmie. Marka H&M z uwagą śledzi najgorętsze trendy, tworząc nowoczesną i modną odzież codzienną. W pakiecie znajdują się różne rozmiary odzieży outlet (sezonowe – wiosna/lato + wiele aktualnych modeli sprzed paru miesięcy). Większość stanowią ubrania damskie (90%), resztę dziecięce (10%). Gotowe pakiety można obejrzeć u nas w hurtowni odzieży używanej i wybrać sobie dowolny z nich. Na życzenie wysyłamy towar kurierem.

ZARA gat. I

Flagowa marka hiszpańskiej firmy Inditex Group. Zara jest zawsze na czasie i bardzo często wyprzedza inne marki, proponując swoim klientom stylizacje inspirowane światowymi wybiegami mody. Zara to marka, która pozwala na oryginalne wyrażenie siebie zarówno paniom, jak i panom, dzięki swej unikalności, oryginalności oraz niebywałej otwartości na potrzeby klienta. Nieskomplikowane fasony, stonowane kolory i dobrze pojęty minimalizm to jeden ze znaków rozpoznawczych Zary.

Lato

Jesień-Zima

ZARA II gat.

Odzież używana i nowa hiszpańskiej marki. Ubrania posiadają defekty powstałe w przymierzalniach, jak również zwroty klienckie. Odzież w większości z defektem możliwym do naprawy (np. brak guzika, zepsuty zamek, przybrudzenie, przebarwienie, zaciągniecie). Większość ubrań posiada papierowe metki. W pakietach jest odzież damska z domieszką dziecięcej i męskiej; znaleźć można różnorodne modele z całej Europy i nie tylko. Pakiety można obejrzeć u nas w hurtowni i wybrać sobie jeden z nich. Na życzenie klienta wysyłamy towar kurierem.

Lato

Jesień-Zima

 

 

window

indywidualne-podejscie
Miła
atmosfera
szeroka-oferta
Bezpośredni
importer
terminowa-realizacja
Środa
8:00-21:00
doswiadczona-kadra
Doświadczona
kadra
facebook
phone