first second third fourth fifth

O nas

Hurtownia odzieży używanej Anglo specjalizuje się w sprowadzaniu z zagranicy markowych ubrań dobrej jakości. Jesteśmy bezpośrednim importerem odzieży używanej z Holandii, Anglii i Włoch. Działamy w branży od lat, dzięki czemu nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów z zagranicznymi sortowniami, które dzisiaj oferują nam markową tanią odzież w najlepszym gatunku. Sprowadzamy zarówno ubrania używane, jak i nowe (z metkami papierowymi).

Dla wygody naszych klientów sortujemy sprowadzany towar według kilku kryteriów, dzięki czemu mogą Państwo wybrać pakiety dla siebie. Wśród nich znajduje się m.in. markowa odzież używana damska, męska i dziecięca, a także sort według asortymentu (np. tylko dżinsy lub tylko koszule). Wszystkie oferowane przez nas rzeczy są sprawdzane pod kątem jakości i przydatności do dalszej sprzedaży.

By ułatwić Państwu zamawianie i oglądanie towaru, uruchomiliśmy trzy oddziały – hurtownię taniej odzieży w Warszawie, w Katowicach oraz w Jonkowie k/Olsztyna, gdzie można obejrzeć zawartość pakietów przed zakupem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Szukaj nas po słowach: importerzy odzieży używanej z Włoch, importer odzieży używanej z Anglii.

window

indywidualne-podejscie
Miła
atmosfera
szeroka-oferta
Bezpośredni
importer
terminowa-realizacja
Środa
8:00-21:00
doswiadczona-kadra
Doświadczona
kadra
facebook
phone